PSYCHOLOG ONLINE
KONSULTACJE I PSYCHOTERAPIA

Psycholog online – konsultacje psychologiczne i psychoterapia online – to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście pojawić się w gabinecie z powodu odległości bądź zapracowania lub posiadania małych dzieci albo czują obawy przed osobistym spotkaniem. Najlepszym wyjściem jest wtedy skorzystanie z usług wirtualnego psychologa. Jeśli potrzebujesz anonimowej porady, wsparcia a może pomocy w podjęciu ważnej decyzji porozmawiaj z psychologiem online przez Internet. Anonimowość to ważna cecha dla ludzi, którym zależy na poufności. Sesje on-line są skierowane do tych osób, które czują potrzebę rozmowy z psychologiem, jednak nie mogą lub nie chcą się zdecydować na stacjonarne leczenie. U nas pracują psycholodzy z różnych regionów Polski, więc jest mało prawdopodobne, byś spotkał swojego specjalistę na ulicy Twojego miasta czy wsi.

Nasi e-psycholodzy i psychoterapeuci online oferują leczenie depresji (w tym poporodowej), nerwicy, jak również zaburzeń nastroju czy osobowości.

Psycholodzy poradni-online.com ponieważ maja doświadczenie, wiedzą jak postępować, gdy:

  1. utracisz bliską osobę
  2. masz trudności w relacjach
  3. przechodzisz kryzys w małżeństwie czy rodzinie
  4. masz obniżenie lub huśtawkę nastroju
  5. doświadczasz przemocy psychicznej
  6. czujesz się samotny

Z pewnością skutecznie przepracują z Tobą problemy i pomogą je rozwiązać. W związku z tym, jeśli potrzebny Ci dobry psycholog umów się na rozmowę on-line. Psycholog online to tanie i wygodne rozwiązanie, bo nie musisz wydawać pieniędzy na bilet czy paliwo oraz nie tracisz czasu.

Konsultacja z psychologiem online

Konsultacja psychologiczna on-line to doraźna pomoc w trudnej sytuacji. Niewątpliwie to podstawowe narzędzie diagnozy i pomocy osobom zgłaszającym się do psychologa.  To rodzaj wywiadu, który pomaga specjaliście zorientować się w naturze problemów dręczących Klienta, ale przede wszystkim anonimowy czat z psychologiem niejednokrotnie samemu Klientowi pozwala spojrzeć na swoją sytuację z innej perspektywy. Ponadto w ramach konsultacji psychologicznej online można przede wszystkim uzyskać wsparcie w trudnej sytuacji, a także otrzymać wskazówki odnośnie możliwych form działania. Z pewnością podczas sesji online wspólnie z psychologiem można  rozważyć i wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wirtualne poradnictwo koncentruje się na zewnętrznych przejawach trudności oraz na odczuwanych emocjach w kontekście radzenia sobie z nimi, a nie rozpatrywania ich źródeł i ukrytej motywacji. W przeciwieństwie do psychoterapii nie ma na celu leczenia przyczyn problemów. Konsultacja psychologiczna przez Internet – Skype to skuteczna metoda udzielania pomocy w kryzysie, stresie czy problemach w relacjach.

Spośród naszych psychologów online o różnym doświadczeniu, płci i osobowości wybierz najlepszego psychologa online dla Ciebie.

Twój Psycholog Online

Joanna Matusik

Kamil Rudnicki

Joanna Szlasa

Wiktoria Dróżka

Izabela Trojan

Anna Strachota

Kamila Borkowska

Małgorzata Łagoda

Psychoterapia online

Terapia psychologiczna w formie online to połączenie profesjonalnej, skutecznej pomocy psychologicznej ze współczesnymi możliwościami technicznymi. Psychoterapia online ułatwia odkrycie ukrytych problemów i znalezienie własnej drogi, dlatego dobra terapia on-line poprawia jakość życia.

Na czym polega psychoterapia online?

Terapia internetowa polega na serii spotkań z psychoterapeutą, które mają na celu poprawę umiejętności radzenia sobie w trudnych momentach, a także uświadomienie sobie natury problemów i wypracowanie konstruktywnych metod poprawy jakości życia. Leczenie poprzedza cykl spotkań diagnostycznych, służących określeniu obszarów problemowych. Następuje podjęcie decyzji czy terapia jest odpowiednią metodą działania i przede wszystkim ustaleniu jej celów.

Czy psychoterapia przez Skype jest skuteczne i wartościowa?

Tak, skuteczność psychoterapii on-line depresji potwierdziły badania. W przeciwieństwie do terapii stacjonarnej jesteś u siebie, w pokoju który znasz i czujesz się pewnie. Nie ma poczekalni, rejestracji czy obcych ludzi. Bezsprzecznie sesje przez Internet są bardziej dostępne. Dlatego Nasi psychoterapeuci pracują online, przez Skype.

Jak długo trwa psychoterapia on-line?

Proces psychoterapii może zostać zakończony przez pacjenta w dowolnym momencie. Jednak o pomyślnym przebiegu terapii i możliwości jej zakończenia decydują wspólnie terapeuta z pacjentem.

Nasi doświadczeni terapeuci prowadzą psychoterapię online w zaburzeniach osobowości, odżywiania i psychosomatycznych. Jeśli dręczy Cie obsesyjna toksyczna zazdrość lub jesteś w trudnym związku i kochasz za bardzo skorzystaj z psychoterapii przez Internet. Pomagamy w leczeniu ataków paniki, nadmiernym stresie, lęku oraz zespole stresu pourazowego, syndromie DDA, DDD, problemie seksualności oraz  depresji, nerwicy, a także różnych fobii.

W naszej Internetowej Poradni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia online:

  1. psychodynamiczna
  2. skoncentrowana na rozwiązaniach
  3. integratywna
  4. poznawczo- behawioralna

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość- nie musisz podawać pełnych danych np. adresu.

Portal poradnia-online.com oferuje psychoterapię on-line indywidualną, rodzinną, małżeńską lub par.

Wybierz najlepszego psychoterapeutę online dla siebie.

Twój Psychoterapeuta Online

Joanna Matusik

Izabela Trojan

Justyna Zielińska

Małgorzata Łagoda