poradnia-online.com przygotowała dla Ciebie kilka rozwiązań, które ułatwią Ci kontakt z naszymi specjalistami.
poradnia-online.com przygotowała dla Ciebie kilka rozwiązań, które ułatwią Ci kontakt z naszymi specjalistami.
1. WYBRANIE SPECJALISTY

W zakładce „Specjaliści” obejrzyj profile osób, które oferują usługi w Naszej poradni, a następnie wybierz jednego, który spełnia Twoje potrzeby. Sprawdź również jaką formę kontaktu oferuje dany Specjalista i zdecyduj się na jedną z nich.

2. REZERWACJA TERMINU
Jeśli wybrałeś rozmowę wideo, rozmowę internetową lub czat ustal dogodny dla Ciebie termin czas konsultacji ze Specjalistą. Pamiętaj! W przypadku terapii par/małżeństw i terapii rodzin należy dokonać rezerwacji dwóch kolejnych po sobie godzin tego samego dnia tak aby spotkanie trwało 2×50 minut.
3. REJESTRACJA

Aby skorzystać z możliwych form kontaktu należy założyć konto,które jest u nas całkowicie bezpłatne. Rejestracja jest jednorazowo.

4. PŁATNOŚĆ

Opłać planowaną wizytę po przez płatność Przelewy24. Wszystkie transakcje są objęte bezpiecznym Certyfikatem SSL.

5. POTWIERDZENIE PŁATNOŚCI
Jak tylko otrzymamy potwierdzenie dokonania wpłaty wyślemy do Ciebie potwierdzenie umówionego terminu drogą mailową oraz informacja o terminie znajdzie się w Twoim panelu użytkownika . Otrzymasz od nas dane do kontaktu z wybranym Specjalistą. Aby spotkać się ze Specjalistą, musisz mieć zainstalowany program Skype.
6. SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ
Indywidualne Spotkanie ze Specjalistą trwa 50 minut. Uruchom Skype i o zarezerwowanej godzinie spotkania zadzwoń do Specjalisty. Login Skype wybranego specjalisty otrzymasz na swój adres email.