Konsultacje i sesje terapeutyczne
Jak zarezerwować wizytę?
Konsultacje i sesje terapeutyczne
jak zarezerwować wizytę?
1. WYBRANIE SPECJALISTY

W zakładce „specjaliści” obejrzyj profile osób, które oferują usługi w Naszej poradni, a następnie wybierz jednego, który spełnia Twoje potrzeby. Sprawdź również jaką formę kontaktu oferuje dany specjalista i zdecyduj się na jedną z nich. Oferujemy wideo rozmowę, rozmowę internetową oraz czat.

2. REZERWACJA TERMINU

Wybrałeś formę kontaktu to teraz ustal dogodny dla Ciebie termin (dzień i godzina) konsultacji ze specjalistą.

Pamiętaj! W przypadku terapii par/małżeństw i terapii rodzin należy dokonać rezerwacji dwóch kolejnych po sobie godzin tego samego dnia tak, aby spotkanie trwało 2×50 minut.

3. FORMULARZ REZERWACJI

Po wybraniu dogodnego terminu wypełnij formularz rezerwacji. Podane przez Ciebie dane posłużą do automatycznego założenia konta na Naszym portalu, w którym znajdziesz informacje dotyczące terminu oraz wybranego specjalisty (jego login).

Założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Rejestracja jest jednorazowa.

4. PŁATNOŚĆ

Opłać planowaną wizytę poprzez płatność Przelewy24. Wszystkie transakcje są objęte bezpiecznym Certyfikatem SSL.

5. POTWIERDZENIE REZERWACJI

Gdy otrzymamy potwierdzenie dokonania wpłaty wyślemy do Ciebie drogą mailową dane dotyczące Twojego konta, logowania na Naszym portalu oraz potwierdzenie umówionego terminu. Na e-mail proszę poczekać, bo może to trochę potrwać. Jeśli nie otrzymasz go (sprawdź również zakładkę SPAM) na 12 godzin przed umówioną konsultacją prosimy o kontakt poprzez okienko Messenger na Naszej stronie internetowej lub poprzez zakładkę kontakt.

Informacja o terminie rozmowy znajdzie się również w Twoim panelu użytkownika, gdzie znajdziesz dane do kontaktu ze specjalistą.

6. SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ

Aby spotkać się ze specjalistą, musisz mieć zainstalowany program Skype. Uruchom Skype i o zarezerwowanej godzinie spotkania nawiąż kontakt ze specjalistą, za pomocą otrzymanego loginu. Pamiętaj, to klient nawiązuje połączenie.

Jeśli rezerwujesz sesję dla swojego niepełnoletniego dziecka to na pierwszym spotkaniu musi być obecny jego rodzic/ opiekun prawny!

Aby rozpocząć czat  zacznij pisać w polu tekstowym.

Aby rozpocząć rozmowę internetową naciśnij ikonkę słuchawki, która znajduje się w prawym górnym rogu.

Aby rozpocząć wideo rozmowę naciśnij ikonkę kamery, która znajduje się w prawym górnym rogu.