Polski psycholog online
Jak zarezerwować wizytę?
Polski psycholog online
jak zarezerwować wizytę?
1. WYBRANIE SPECJALISTY

W zakładce „specjaliści” obejrzyj profile osób, które oferują usługi w Naszej poradni, a następnie wybierz jednego, który spełnia Twoje potrzeby.  Wybierz rodzaj usługi, którą jesteś zainteresowany.

2. REZERWACJA TERMINU
Wybrałeś formę kontaktu to teraz ustal dogodny dla Ciebie termin (dzień i godzina) konsultacji ze specjalistą.
3. FORMULARZ REZERWACJI

Po wybraniu dogodnego terminu wypełnij formularz rezerwacji. Podane przez Ciebie dane posłużą do automatycznego założenia konta na Naszym portalu, w którym znajdziesz informacje dotyczące terminu oraz wybranego specjalisty (jego login). Wybierz również formę kontaktu  zespecjalista i zdecyduj się na jedną z nich. Oferujemy wideo rozmowę, rozmowę internetową oraz czat.

Założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Rejestracja jest jednorazowa.

4. PŁATNOŚĆ

Opłać planowaną wizytę poprzez płatność Przelewy24. Wszystkie transakcje są objęte bezpiecznym Certyfikatem SSL.

5. POTWIERDZENIE REZERWACJI

Gdy otrzymamy potwierdzenie dokonania wpłaty wyślemy do Ciebie drogą mailową potwierdzenie umówionego terminu wraz z danymi specjalisty – login Skype. Na e-mail proszę poczekać, bo może to trochę potrwać. Jeśli nie otrzymasz go (sprawdź również zakładkę SPAM) na 12 godzin przed umówioną konsultacją prosimy o kontakt poprzez okienko Messenger na Naszej stronie internetowej lub poprzez zakładkę kontakt.

Przy pierwszej rezerwacji wyślemy do Ciebie również wiadomość z linkiem aktywacyjnym do Twojego konta na Naszym portalu. Logowanie się na Naszej stronie nie jest konieczne, aby połączyć się ze specjalistą!

W Twoim panelu użytkownika znajdziesz informację o terminie rozmowy.

6. SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ

Aby spotkać się ze specjalistą, musisz mieć zainstalowany program Skype.

Uruchom Skype i o zarezerwowanej godzinie spotkania nawiąż kontakt ze specjalistą, za pomocą otrzymanego loginu specjalisty. Pamiętaj, to klient nawiązuje połączenie.

Jeśli rezerwujesz sesję dla niepełnoletniego dziecka to pierwsza konsultacja musi odbyć się z jego rodzicem/ opiekunem prawny!

Aby rozpocząć czat zacznij pisać w polu tekstowym.

Aby rozpocząć rozmowę internetową naciśnij ikonkę słuchawki, która znajduje się w prawym górnym rogu.

Aby rozpocząć wideo rozmowę naciśnij ikonkę kamery, która znajduje się w prawym górnym rogu.
PRZEŁOŻENIE / ANULOWANIE TERMINU

Przełożenie terminu usługi jest możliwe na 48 godzin przed terminem zarezerwowanej usługi. Anulowanie usługi jest możliwe na 72 godziny przed terminem zarezerwowanej usługi. Po przełożeniu terminu usługi nie ma możliwości ponownego przełożenia terminu usługi ani jej anulowania.

W celu przełożenia terminu lub anulowania usługi należy skontaktować się po przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce kontakt lub pisząc na adres: [email protected]