NASZ ZESPÓŁ
Joanna Matusik

Psycholog - Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam całościowy 4- letni kurs psychoterapii psychodynamicznej. Od 8 lat prowadzę własną praktykę psychologiczną, gdzie zajmuje się psychoterapią oraz diagnostyką, a także pracuję w szpitalu. W Radio Zet publikuje artykuły o tematyce psychologicznej jako ekspert. 

Zajmuję się głównie zaburzeniami emocji, nerwicami, depresją a także zaburzeniami osobowości, DDA oraz traumami. Ponadto pomagam w szeroko rozumianych trudnościach związanych z relacjami międzyludzkimi. Towarzyszę ludziom w lepszym rozumieniu siebie i otaczającego świata.

W poradna-online.com zajmuje się również diagnostyką psychologiczną, stosując specjalistyczne testy psychologiczne.

Pracuję w osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Joanna Matusik - ZnanyLekarz.pl
Joanna Szlasa

Psycholog - Coach - Doradca zawodowy - Specjalista HR

Jestem psychologiem, doradcą kariery oraz doradcą zawodowym. Jestem również  certyfikowanym konsultantem testu do badania osobowości Facet5. Mam 4- letnie doświadczenie w obszarze doradztwa personalnego i wspieraniu działań rozwojowych.

Zajmuje się trudnościami w relacjach z ludźmi,  zaburzeniami nastroju, a także obniżonym poczuciem własnej wartości i kryzysach życiowych oraz samotności. Ponadto  pomagam w wypaleniu zawodowym i w trudnościach w podejmowaniu dobrych decyzji.

Pomagam znajdować odpowiedzi, poszukiwać szans i możliwości, pokazywać rozwiązania oraz wydobywać potencjał.

Udzielam porad osobom dorosłym, młodzieży oraz parom.

Joanna Szlasa - ZnanyLekarz.pl
Anna Strachota

Psycholog dziecięcy

Jestem psychologiem dziecięcym, terapeutą integracji sensorycznej, wykładowcą akademickim, terapeutą osób ze spektrum autyzmu. Posiadam uprawnienia do pracy metodami w podejściu behawioralnym i rozwojowym.

Zajmuję się trudnościami emocjonalnymi (agresja, nadpobudliwość, impulsywność), w uczeniu się (dysleksja, dysgrafia) i wychowawczymi. Mój zakres pomocy to również: lęki, depresja dziecięca, trudności adaptacyjne w szkole czy przedszkolu oraz niepełnosprawność intelektualna i ruchowa (zespół Downa, spectrum autyzmu i inne).

Doradzam rodzicom w kwestiach wychowaniach oraz prowadzę terapię dzieci.

Anna Strachota - ZnanyLekarz.pl
Kamil Rudnicki

Psycholog - Interwent kryzysowy

Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym i wykładowcom akademickim. Mam 3- letnie doświadczenie w pracy psychologa oraz 10- letnie jako ratownik medyczny. Jako wykładowca akademicki prowadzę warsztaty dla studentów psychologii oraz ćwiczenia psychoterapii dla pielęgniarek.W swojej pracy głównie skupiam się na podejściu poznawczo-behawioralnym.

Zajmuję się zaburzeniami nastroju, lękami, nerwicami, jak również relacjami z ludźmi. Ponadto pomagam osobom w kryzysie. Wspieram osoby w chorobach i utratach (żałoba). Zajmuję się również stresem oraz zaburzeniami psychosomatycznymi.

Udzielam porad osobom dorosłym.

Kamil Rudnicki - ZnanyLekarz.pl
Izabela Trojan

Psycholog - Psychoterapeuta - Psycholog dziecięcy

Konsultacje online w języku polskim i angielskim

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, pracującym w nurcie krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR. Bazuję także na założeniach psychologii rozwojowej w celu wspierania dzieci i dorosłych w wykorzystaniu ich pełnego potencjału. Mam doświadczenie w prowadzeniu treningów umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z problemami emocjonalnymi, zaburzeniami ADHD i z diagnozą Asperger.

Pomagam osobom dorosłym, młodzieży jak i dzieciom w zaburzeniach osobowości, nastroju, depresji oraz  trudnościach w relacjach oraz samooakceptacji. Ponadto oferuję pomoc w kryzysach w związkach i problemach wychowawczych.

Pracuje z dziećmi i młodzieżą, jak również udzielam porad wychowawczych. Ponadto prowadzę konsultację dla osób dorosłych i par oraz psychoterapię. Pracuję również w obszarze dotyczącym seksualności.


Psychologist - Child Psychologist - Psychotherapist

I am a psychologist and psychotherapist working in the field of Brief Solution Focused Therapy. I also base on assumptions of developmental psychology to support children and adults to exploit their full potential. I avoid making diagnoses in the traditional sense. Instead of focusing on finding the root cause of the problem, I focus on good sides and what serves the client. I am looking for a small change that will eventually cause a big change based on the snowball effect. Therapeutic work involves entering the client’s world and using his resources to realize the client’s preferred future vision. I help young people and adults with difficulties related to close relationships, functioning in everyday, professional and family life. In addition, I help parents understand children’s behavior, solve educational problems and create a satisfying relationship based on intuitive and natural parental responsibility.

Izabela Trojan - ZnanyLekarz.pl
Wiktoria Dróżka

Psycholog - Socjolog

Jestem psychologiem i socjologiem. Doświadczenie psychologiczne zdobyłam m.in. pomagając osobom w kryzysie psychicznym pracując w Fundacji Itaka, osobom po wypadkach w Fundacji Forami oraz pacjentami w fundacji onkologicznej Dobrze, że Jesteś. Obecnie odbywam staż na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.

Zajmuję się głównie problemami rodzinnymi, par, dzieci, a także samoakceptacją, chorobami, utratami, kryzysem, oraz przemocą, DDA, DDD, trudnościami w relacjach z ludźmi i w związkach. Towarzyszę osobom w kryzysie, pracuję nad tym, aby odzyskały równowagę w trudnych sytuacjach życiowych.

Pracuję z osobami dorosłymi, a także udzielam porad wychowawczych.

Kamila Borkowska

Psycholog - Coach

Jestem psychologiem i coachem z certyfikatem kompetencji zawodowych Vocational Cempetence Certificate. Mam doświadczenie w prowadzeniu treningu zastępowania agresji, diagnozie psychologicznej, prowadzeniu zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz terapii pedagogicznej dla młodzieży. Jak psycholog w Środowiskowym Domu Samopomocy prowadzę treningi umiejętności społecznych, interpersonalnych oraz poradnictwo. Mam również doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną, chorobami psychicznymi oraz ze spektrum autyzmu.

Oferuję pomoc psychologiczną osobom z niskim poczuciem własnej wartości, nadmiernym stresem, lękiem, trudnościami emocjonalnymi oraz zaburzeniami nastroju, w konfliktach i samotności. Zajmuję się także rozwojem osobistym oraz zawodowym, jak również coachingiem (wyznaczenie celu, decyzyjność, relacje, autoprezentacja).

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Udzielam również konsultacji wychowawczych.

Kamila Borkowska - ZnanyLekarz.pl
Justyna Zielińska

Psychoterapeuta- Psychodietetyk- Dietetyk

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, w trakcie 4- letnich studiów podyplomowych oraz psychodietetykiem oraz dietetykiem.

Jako psychoterapeuta prowadzę terapię online w zaburzeniach lękowych, napadach paniki, zaburzeniach nastroju oraz depresji. Ponadto pomagam w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, w zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych, fobii społecznej, a także  w problemach rodzinnych, przemocy w rodzinie. Prowadzę również terapię w przewlekłym bólu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej.

Jako dietetyk i psychodietetyk pracuję z pacjentami z zaburzeniami odżywiania, z niedożywieniem oraz otyłością i z pacjentami onkologicznymi. Zajmuję się także problemami dotyczącymi obrazu ciała, samoakceptacji, dolegliwościami psychosomatycznymi.

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Małgorzata Łagoda

Psycholog – Psychoterapeuta - Psychoonkolog

Jestem psychologiem, psychonkologiem oraz psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym. W swojej pracy wykorzystuję też Dialog Motywujący. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na Oddziałach Dziennych Leczenia Nerwic, i oddziałach ogólnopsychiatrycznych. Ponadto prowadzę własną praktyk psychologiczna i psychoterapetyczną osób dorosłych. Jestem pod stałą superwizją kliniczną u licencjonowanych superwizorów. Należę do Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Pomagam osobom cierpiącym na depresje, zaburzenia obsesyjno- kompulsywne, zaburzenia lękowe, lęk paniczny, fobia społeczna, zaburzenia nastroju, zespół stresu pourazowego. Prowadzę terapię dla par w kryzysie. Jako psychoonkolog oferuję pomoc i wsparcie osobom chorym onkologicznie.

Pracuję z osobami dorosłymi.