COACH ONLINE

Chcesz zmienić swoje życie osobiste albo osiągać lepsze rezultaty w pracy? Coaching to doskonały wybór. Coach online pomoże Ci wzmocnić pewność siebie. Znajdziesz satysfakcję z pracy,  nabierzesz dystansu do krytyki i pracy, zadbasz o lepszą komunikację, asertywność, delegowanie zadań i rozwiązywanie konfliktów.

Twój psycholog - coach online

Joanna Kempińska

Psycholog – Coach – Terapeuta TSR

Kamila Borkowska

Psycholog – Coach

Coaching a psychoterapia
Life coaching  to metoda odkrywania i rozwoju osobistego potencjału, który mamy w sobie, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Coaching to rozwiązanie przeznaczone dla osób w pełni zdrowych, którym zależy na poprawie jakości swojego życia. Celem psychologa coacha jest wydobycie z klienta zasobów, które pozwolą mu wziąć odpowiedzialność za swe plany i decyzje. Coaching  nie jest psychoterapią ani doradztwem, nie zajmuje się ani pomocą psychologiczną, ani leczeniem zaburzeń. Celem coachingu jest realizowanie celów. Jeśli cierpisz na depresję, a Twoje problemy mają głębsze, psychiczne podłoże, konieczne będzie rozpoczęcie procesu zmian od psychoterapii.
Coaching rozwoju osobistego online
Life coaching online to coaching prowadzony zdalnie. Komunikacja następuje za pomocą internetu i darmowego programu Skype. Life coach przez internet pomoże Ci znaleźć w sobie zasoby odwagi do poszukiwania własnej ścieżki. Sesje pozwolą przełamać blokady, ale musisz mieć w sobie gotowość do zmian i chęć działania.

Coach online pomaga:
 1. poczuć wiarę w swoje możliwości
 2. poprawić skuteczność działania
 3. tworzyć i poprawiać relacje osobiste, w związku, zawodowe
 4. stworzyć równowagę pomiędzy pracą, rodziną i życiem osobistym
 5. dokonać wyboru, wprowadzić zmiany w życiu
 6. przekształcić marzenia w cele
Coaching relacji i asertywności
Coaching relacji to rozwój w zakresie budowania i utrzymywania związków międzyludzkich (osobistych i zawodowych). Pomaga zbudować właściwe relacje z partnerem, dziećmi, współpracownikami, czy przyjaciółmi. Coaching relacji analizuje indywidualne problemy każdego klienta.

Zapraszamy osoby, które:
 • mają problemy w wyznaczaniu granic np. trudno im odmówić, prosić o pomoc
 • mają trudności w komunikacji – ne dogadują się, popadają w konflikty
 • wyznaczają cele, ale ich nie realizują
 • chcą łatwiej nawiązywać nowe znajomości, mniej się stresować i obawiać krytyki
 • chcą lepiej radzić sobie z emocjami, bo np. często wpadają w złość
 • mają niskie poczucie własnej wartości, a pragną myśleć o sobie lepiej
 • chcą nabyć pewności siebie, popracować nad nieśmiałością
 • chcą wzmocnić związek z partnerem, przyjrzeć się co go buduje, a co rujnuje i rozwiązywać konflikty
Skorzystaj z ćwiczeń coachingowych asertywności! Indywidualne sesje coachingowe online to doskonały sposób, by rozwinąć umiejętności i nabrać pewności siebie.
Coaching kariery i doradztwo zawodowe online
Coaching kariery to obszar nastawiony na pomoc w rozwoju Twojej kariery zawodowej. Pozwala na analizę kompetencji zawodowych w kontekście planowanej zmiany pracy lub podjęcia starań o awans stanowiskowy. Pomaga w wytyczaniu własnych celów zawodowych i wypracowaniu metod skutecznego ich osiągania. Jeśli potrzebujesz rozwinąć kompetencje, bądź jesteś wypalony zawodowo to coaching biznesowy  (Business Coaching) jest dla Ciebie.

Psycholog biznesu online wspomoże rozwój firmy, poprzez doskonalenie zdolności przywódczych, umiejętności komunikacyjnych, poprawę systemów motywacyjnych i poziomu satysfakcji pracowników. Ponadto pomoże wprowadzić projekty well-being w Twojej firmie. Chcesz prowadzić skuteczne rozmowy biznesowe – umów sesję z certyfikowanym trenerem Super Skills. Doradca zawodowy online udziela porad klientowi, pomaga poznać predyspozycję zawodowe i zainteresowania poprzez testy. Oferuje pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz do rozmowy kwalifikacyjnej. Konsultacja u doradcy zawodowego online poprzez Skype jest równie skuteczna jak w gabinecie. Doradca zawodowy online pomoże:
 1. stworzyć mapę kompetencji (mocne i słabe strony)
 2. wybrać ścieżkę kształcenia
 3. zaplanować karierę
Jeśli poszukujesz zatrudnienia, masz wybrać zawód, chcesz coś zmienić w życiu zawodowym, a nurtują Cię wątpliwości umów się na konsultację online z coachem kariery.
Wypalenie zawodowe - wsparcie i leczenie
Kiedy nawet w wolnych chwilach myślimy o stresie związanym z pracą, to oznacza to, że dzieje się z nami coś złego. Ekspozycja na długotrwały stres może powodować poczucie bezradności, odseparowania i zmęczenia psychicznego, a w konsekwencji doprowadzić do wypalenia zawodowego. Osoba cierpiąca na wypalenie zawodowe czuje się przepracowana, nie rozwija się zawodowo, jest niezadowolona z wykonywanej pracy. Obowiązki, które kiedyś dawały jej satysfakcje, obecnie nużą.

Pierwsze objawy mogą być niepozorne – zmęczenie, sporadyczne trudności z zasypianiem, niemożność pójścia do pracy i wtedy  pomocny może być coach, który pomaga urealniać oczekiwania, odkrywać i wykorzystywać swoje kompetencję, wspomagać motywację i inspirować do rozwijania elastycznych sposobów radzenia sobie z trudnościami i obciążeniem emocjonalnym.

Im więcej objawów wypalenia takich jak rozdrażnienie, izolowanie się, chroniczne zmęczenie, poczucie pustki wewnętrznej i bezsensu, zaburzenia somatyczne, konflikty w środowisku pracy i rodzinnym tym większe prawdopodobieństwo, że niezbędna będzie pomoc terapeuty lub nawet leczenie farmakologiczne.

Aby nie dopuścić do  wypalenia zawodowego powinniśmy przede wszystkim przestrzegać higieny pracy oraz zachować równowagę  pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Wypaleniu zawodowemu można również przeciwdziałać poprzez adaptację do nowego stanowiska pracy, nabycie umiejętności  radzenia sobie ze stresem, asertywność czy zarządzanie czasem. Jeśli czujesz się przemęczony, zaczynasz nienawidzić swojej pracy oraz czuć się mniej sprawny w miejscu zawodowym skorzystaj z profesjonalnej pomocy.