COACHING ONLINE

Coaching- co to jest?

Jest metodą rozwoju osobistego skoncentrowana na osiąganiu celu.

Coaching polega na wzmacnianiu i udoskonalaniu działania poprzez refleksję.

Co robi coach?

Coach zadaje pytania, aktywnie słucha, przekazuje swojemu klientowi to co widzi, słyszy i czuje. Wykorzystuje techniki coachingowe by wspierać Cię w zmianie.

Life coaching online

Life coaching online to rodzaj osobistego treningu, który pomaga poprawiać jakość życia, obierać właściwy kurs na drodze do życiowych zmian i odkrywać potencjał, który mamy w sobie, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Coaching to rozwiązanie przeznaczone dla osób w pełni zdrowych, którym zależy na poprawie jakości swojego życia. Life coach przez internet nie poda Ci gotowych rozwiązań, raczej pomoże Ci znaleźć w sobie zasoby odwagi do poszukiwania własnej ścieżki. Sesje pozwolą przełamać blokady, ale musisz mieć w sobie gotowość do zmian i chęć działania. Celem psychologa coacha jest wydobycie z klienta zasobów, które pozwolą mu wziąć odpowiedzialność za swe plany i decyzje. Coaching online nie jest psychoterapią ani doradztwem. Celem coachingu jest realizowanie celów. Jeśli cierpisz na depresję, a Twoje problemy mają głębsze, psychiczne podłoże, konieczne będzie rozpoczęcie procesu zmian od psychoterapii.

Jesteś żoną, mamą, partnerką – znajdź czas dla siebie i zadbaj o swoje potrzeby, realizuj własne wartości, pracuj, żyj pełnią życia.

Coach online pomaga:

  1. poczuć wiarę w swoje możliwości
  2. poprawić skuteczność działania
  3. tworzyć i poprawiać relacje osobiste, w związku, zawodowe
  4. stworzyć równowagę pomiędzy pracą, rodziną i życiem osobistym
  5. dokonać wyboru, wyprowadzić zmiany w życiu
  6. przekształcić marzenia w cele

Masz problem – wykorzystaj swoje zasoby – zrób co możesz!

Umów się na konsultację z coachem online i zmień jakość swojego życia.

Pracuj skutecznie, a mniej.

Indywidualne sesje coachingowe online to doskonały sposób, by rozwinąć umiejętności i nabrać pewności siebie.

Twój psycholog - coach online

Joanna Szlasa

Kamila Borkowska

Izabela Trojan

Business coaching online

Business coaching online to oferta przeznaczona dla przedsiębiorców. Pomaga maksymalnie wykorzystać posiadane zasoby osobiste, finansowe i czasowe, by uzyskać jak najlepsze efekty i jak największe zyski. To metoda zarówno dla firm w kryzysie, jak i dla tych, które działają sprawnie, ale chcą otworzyć się na dalsze sukcesy i wznieść organizację na wyższy poziom biznesowej działalności.

Psycholog biznesu online wspomoże rozwój firmy, poprzez doskonalenie zdolności przywódczych, umiejętności komunikacyjnych, poprawę systemów motywacyjnych i poziomu satysfakcji pracowników.

Nasi specjaliści

Joanna Szlasa

Kamila Borkowska

Doradca zawodowy online

Doradca zawodowy online udziela porad klientowi, pomaga poznać predyspozycję zawodowe i zainteresowania poprzez testy. Oferuje pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz do rozmowy kwalifikacyjnej. Konsultacja u doradcy zawodowego online poprzez Skype jest równie skuteczna jak w gabinecie.

Doradca zawodowy online pomoże:

  1. stworzyć mapę kompetencji (mocna i słabe strony)
  2. wybrać ścieżkę kształcenia
  3. zaplanować karierę

Jeśli poszukujesz zatrudnienia, masz wybrać zawód, chcesz coś zmienić w życiu zawodowym, a nurtują Cię wątpliwości umów się na konsultację online z doradcą zawodowym.

Twój doradca zawodowy online - specjalista HR

Joanna Szlasa