COACH ONLINE

Chcesz zmienić swoje życie osobiste albo osiągać lepsze rezultaty w pracy? Coaching to doskonały wybór. Coach online pomoże Ci wzmocnić pewność siebie. Znajdziesz satysfakcję z pracy,  nabierzesz dystansu do krytyki i pracy, zadbasz o lepszą komunikację, asertywność, delegowanie zadań i rozwiązywanie konfliktów.

Twój psycholog - coach online

Joanna Szlasa - Więczaszek

Psycholog - Doradca zawodowy - Coach

Joanna Kempińska

Psycholog - Coach - Terapeuta TSR

Kamila Borkowska

Psycholog - Coach

Coaching a psychoterapia
Life coaching  to metoda odkrywania i rozwoju osobistego potencjału, który mamy w sobie, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Coaching to rozwiązanie przeznaczone dla osób w pełni zdrowych, którym zależy na poprawie jakości swojego życia. Celem psychologa coacha jest wydobycie z klienta zasobów, które pozwolą mu wziąć odpowiedzialność za swe plany i decyzje. Coaching  nie jest psychoterapią ani doradztwem, nie zajmuje się ani pomocą psychologiczną, ani leczeniem zaburzeń. Celem coachingu jest realizowanie celów. Jeśli cierpisz na depresję, a Twoje problemy mają głębsze, psychiczne podłoże, konieczne będzie rozpoczęcie procesu zmian od psychoterapii.
Coaching rozwoju osobistego online
Life coaching online to coaching prowadzony zdalnie. Komunikacja następuje za pomocą internetu i darmowego programu Skype. Life coach przez internet pomoże Ci znaleźć w sobie zasoby odwagi do poszukiwania własnej ścieżki. Sesje pozwolą przełamać blokady, ale musisz mieć w sobie gotowość do zmian i chęć działania.

Coach online pomaga:
 1. poczuć wiarę w swoje możliwości
 2. poprawić skuteczność działania
 3. tworzyć i poprawiać relacje osobiste, w związku, zawodowe
 4. stworzyć równowagę pomiędzy pracą, rodziną i życiem osobistym
 5. dokonać wyboru, wprowadzić zmiany w życiu
 6. przekształcić marzenia w cele
Coaching relacji i asertywności
Coaching relacji to rozwój w zakresie budowania i utrzymywania związków międzyludzkich (osobistych i zawodowych). Pomaga zbudować właściwe relacje z partnerem, dziećmi, współpracownikami, czy przyjaciółmi. Coaching relacji analizuje indywidualne problemy każdego klienta.

Zapraszamy osoby, które:
 • mają problemy w wyznaczaniu granic np. trudno im odmówić, prosić o pomoc
 • mają trudności w komunikacji – ne dogadują się, popadają w konflikty
 • wyznaczają cele, ale ich nie realizują
 • chcą łatwiej nawiązywać nowe znajomości, mniej się stresować i obawiać krytyki
 • chcą lepiej radzić sobie z emocjami, bo np. często wpadają w złość
 • mają niskie poczucie własnej wartości, a pragną myśleć o sobie lepiej
 • chcą nabyć pewności siebie, popracować nad nieśmiałością
 • chcą wzmocnić związek z partnerem, przyjrzeć się co go buduje, a co rujnuje i rozwiązywać konflikty
Skorzystaj z ćwiczeń coachingowych asertywności! Indywidualne sesje coachingowe online to doskonały sposób, by rozwinąć umiejętności i nabrać pewności siebie.
Coaching kariery i doradztwo zawodowe online
Coaching kariery to obszar nastawiony na pomoc w rozwoju Twojej kariery zawodowej. Pozwala na analizę kompetencji zawodowych w kontekście planowanej zmiany pracy lub podjęcia starań o awans stanowiskowy. Pomaga w wytyczaniu własnych celów zawodowych i wypracowaniu metod skutecznego ich osiągania.

Psycholog biznesu online wspomoże rozwój firmy, poprzez doskonalenie zdolności przywódczych, umiejętności komunikacyjnych, poprawę systemów motywacyjnych i poziomu satysfakcji pracowników. Ponadto pomoże wprowadzić projekty well-being w Twojej firmie. Chcesz prowadzić skuteczne rozmowy biznesowe – umów sesję z certyfikowanym trenerem Super Skills.

Doradca zawodowy online udziela porad klientowi, pomaga poznać predyspozycję zawodowe i zainteresowania poprzez testy. Oferuje pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz do rozmowy kwalifikacyjnej. Konsultacja u doradcy zawodowego online poprzez Skype jest równie skuteczna jak w gabinecie.

Doradca zawodowy online pomoże:
 1. stworzyć mapę kompetencji (mocne i słabe strony)
 2. wybrać ścieżkę kształcenia
 3. zaplanować karierę
Jeśli poszukujesz zatrudnienia, masz wybrać zawód, chcesz coś zmienić w życiu zawodowym, a nurtują Cię wątpliwości umów się na konsultację online z coachem kariery.
error: Alert: Strona chroniona