PROBLEMY I ZABURZENIA SEKSUALNE ONLINE
Wybierz swojego psychologa - seksuologa online

Andrzej Maślak

Seksuolog – Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Seksuolog online
Jeśli masz kłopoty z życiem seksualnym to mogą one mieć podłoże psychologiczne. W związku z tym, jeśli zbliżenia sprawiają ból, podchodzimy do nich niechętnie, często zmuszając się do spełnienia „małżeńskiego obowiązku”, powinniśmy skorzystać z porady psychologa – seksuologa przez internet. Lista zaburzeń seksualnych jest naprawdę długa, wiele osób cierpi na jakiś rodzaj dysfunkcji seksualnej. Dlatego jeśli tak jest i w Twoim przypadku warto przezwyciężyć niepotrzebny wstyd czy retorykę w stylu „Jakoś to będzie” i zacząć działać. Obniżone libido, brak popędu seksualnego, przedwczesny wytrysk, to tylko niektóre z najczęściej wymienianych. Coraz częściej mówi się o nadmiernym popędzie (hiperseksualność), który wbrew pozorom może być groźny dla zdrowia. Bywa i tak, że niektórzy mają problem ze zbliżeniem się do innych, intymność zwyczajnie ich odrzuca, co często wiąże się np. z przeżytymi doświadczeniami. W takich przypadkach tym bardziej warto udać się po pomoc specjalisty, który nauczy nas, jak akceptować własną tożsamość, odkrywać i wyrażać potrzeby, wchodzić w wartościowe relacje z partnerem.
Konsultacje seksuologiczne online
Zapraszamy na konsultację seksuologiczną on line w naszej poradni, jeśli:

 • Seks w Twoim związku to problem.
 • Nie wiesz jak określić swoją orientację/ tożsamość seksualną.
 • Twoja płeć cielesna lub psychiczna wyraża się w nietypowy sposób.
 • Przeżywasz wewnętrzny konflikt związany z płcią.
 • Nie wiesz jak rozmawiać o seksie z dzieckiem lub partnerem.
 • Masz inne trudności w życiu seksualnym.
A może martwisz się, że jesteś uzależniony od seksu, pornografii lub masturbacji? Przede wszystkim, ważne jest to, aby określić jak to wpływa na Twoje funkcjonowanie w rodzinie i życiu codziennym. Innymi słowy, jak daleko to zaszło i czy trzeba pomyśleć o leczeniu czy terapii. Nie musisz się wstydzić, znać profesjonalnej terminologii, wystarczy szczera rozmowa określająca problem.
Edukacja seksualna dla młodzieży
Konsultacje z edukacji seksualnej są dla każdej osoby, która pragnie stworzyć swojemu dziecku jak najlepszą przestrzeń do rozwoju, także w sferze psychoseksualnej. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci rozpoczynanie rozmów o seksualności. Możemy w komfortowych warunkach porozmawiać, o tym czego się spodziewać w poszczególnych latach życia dziecka, kiedy i jak rozmawiać. Najistotniejsze, abyś nie zwlekał tak długo, aż edukacją seksualną będą informacje w Internecie. Jeśli nadal masz obawy przed rozmową, a podejrzewasz, że Twoje dorastające dziecko niedługo rozpocznie współżycie to może to zrobić za Ciebie psycholog seksuolog. Spotkanie będzie luźną, kameralną  rozmową, podczas której seksuolog omówi ważne kwestie, odpowie na nurtujące pytania. Dodatkowym atutem, będzie fakt, że nie ma wokół  koleżanek ani kolegów i nikt nie będzie oceniał chociażby  pytań czy wiedzy. Z psychologiem – seksuologiem online możesz porozmawiać w szczególności na temat:

 • Budowy narządów płciowych i biologicznych aspektów reakcji seksualnych
 • Pierwszego razu – czy boli, czym jest błona dziewicza oraz kiedy można czuć się gotowym
 • Antykoncepcji i zdrowia seksualnego
 • Odmawiania, kiedy ktoś przekonuje nas na siłę do uprawiania seksu
 • Budowania relacji miłosnych oraz pełnych szacunku i radości
 • Orientacji seksualnej
Ponadto, uświadomi Ci, że seks to nie tylko akt, ale także świat emocji, budowania związków miłosnych, kochania siebie oraz swojego ciała. Szczególną uwagę zwróci na aspekt, że nic nie musisz, a wiele możesz. Obali także mity krążące w  szkole, czy pośród Twoich znajomych!
error: Alert: Strona chroniona