PSYCHOLOG DZIECIĘCY I MŁODZIEŻY ONLINE

Internetowy psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy online to specjalista przygotowany do pracy z dziećmi w różnym wieku. Jest kompetentny w dziedzinie zjawisk charakterystycznych dla psychiki dziecka i nastolatka. Psycholog dziecięcy zajmuje się diagnozą problemów oraz zaburzeń występujących u dzieci i młodzieży, a także poradnictwem rodzicielskim przez internet.

W trudach dnia codziennego łatwo nie zauważyć, że troski dotykają również dzieci. Choć problemy te są inne niż dorosłych, nie bagatelizuj ich. Dlatego skorzystaj z porady doświadczonego psychologa dziecięcego  jeśli dziecko sygnalizuje, że ma trudności, z którymi sobie nie radzi. Gdy pojawią się trudne lub niepokojące zachowania u Twojego dziecka – agresja, tiki, samookaleczenia, wycofanie lub moczenie mimowolne,  bezsprzecznie są one zawsze wołaniem o pomoc.

Kiedy nie mamy pewności, czy postępowanie dziecka  jest odpowiednie dla danego wieku, warto o tym porozmawiać z psychologiem dla dzieci i młodzieży przez internet.

Nasi specjaliści pomogą w walce z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, zespół Aspergera, ADHD, mutyzm, zespół Downa, a także kłopoty z nauką) i emocjonalnymi (fobia szkolna, depresja nerwica czy lęki). Konsultujemy trudności adaptacyjne przedszkolaków oraz problemy dzieci w wieku szkolnym i nastolatków w okresie dojrzewania. Niewątpliwie z profesjonalnej porady i pomocy psychologa dziecięcego online mogą skorzystać rodzice, którzy pragną przygotować dziecko do trudnej sytuacji (rozstanie się rodziców czy urodzenie się rodzeństwa). Oferujemy również wsparcie psychologiczne online dla dzieci i młodzieży, które przeżywają trudne sytuacje lub zmiany w życiu (śmierć, choroba, zmiana środowiska czy szkoły). W sytuacji, gdy wizyta u psychologa mogłaby spowodować niepotrzebny, dodatkowy stres, godne uwagi są wtedy usługi psychologiczne on-line.

Kiedy psycholog online dla nastolatków?

Okres dojrzewania to jeden z najbardziej burzliwych okresów w życiu człowieka. Nastolatki przeżywają okres buntu, pierwsze miłości i rozczarowania. Są mocno rozchwiane  emocjonalnie i często nie radzą sobie z presją. Grupa rówieśnicza staje się dla młodego człowieka ważnym odniesieniem. Jeśli narastają konflikty oraz pojawiają się kłopoty z komunikacją w relacji rodzic – nastolatek, może warto skorzystać z pomocy psychologa dla dorastającego dziecka. W rozmowie z psychologiem często łatwiej się otworzyć. Forma online nie będzie żadnym problemem, bo przecież młodzież jest zaangażowana w wirtualny świat. Psycholog młodzieżowy online oferuje pomoc w depresji, zaburzeniach zachowania i odżywiania. Ponadto w zachowaniach impulsywnych, agresji, lękach społecznych oraz trudnościach szkolnych i z akceptacją wśród rówieśników.
Porady wychowawcze - pomoc dla rodziców online
Porady psychologa dziecięcego online udzielane przez internet to dobre rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Pojawia się zachowanie, które nie zadawala Cię jako rodzica? Masz wątpliwość czy sposób wychowania jaki stosujesz jest odpowiedni lub nie możesz się porozumieć z drugim rodzicem w sprawie wychowania dziecka? W związku z tym porozmawiaj o swych problemach z wychowaniem dziecka z psychologiem na konsultacji rodzicielskiej on-line.

Chcesz się dowiedzieć jak wpływa na dziecko Twoje zachowanie, skorzystaj z konsultacji dla rodziców u psychologa online by stawiać granicę i wdrażać konsekwencję zamiast kar.

Pamiętaj!

Jeśli rezerwujesz sesję dla swojego niepełnoletniego dziecka to na pierwszym spotkaniu musi być obecny jego rodzic/ opiekun prawny!

Twój Psycholog Dzieci i Młodzieży Online

Anna Strachota

Psycholog dziecięcy

Izabela Trojan

Psycholog dziecięcy i młodzieży

Anna Mikułko

Pedagog – Psychotraumatolog

DOBRY PSYCHOLOG DZIECIĘCY- OPINIE

Cieszę się, że trafiłam na takiego psychologa. W formie kontaktu on-line pomogła nam zwalczyć lęk dziecka. Pani Ania jest sympatyczna, zaangażowana, profesjonalna i przede wszystkim chce pomóc. W środowisku domowym udało nam się osiągnać wszystko, co było celem. Dziękuję! Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Pacjentka

Gorąco polecam p. Izabelę Trojan. Przyjazny kontakt, a co najważniejsze szczegółowa i konkretna diagnoza z masą sugestii oraz porad. Ja po takiej wizycie wiem w jakim kierunku mam podążać z wychowaniem mojego małego diabełka. Na wszystkie moje pytania uzyskałem odpowiedź beż żadnego owijania w bawełnę. Daję najwyższą ocenę jednak wiem, że ten specjalista zasługuje na dużo więcej. Jeżeli masz wątpliwości czy potrzebujesz kontaktu z takim specjalista to uwierz, że to nie boli, a może tylko pomóc. Ja jestem zachwycony i oczywiście polecam z całego serca. Pozdrawiam

M.

Pani Ania niesamowicie angażuje się w swoją pracę. Indywidualnie rozpatruje każdy problem i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Ma świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicami. Potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Zawsze chętnie służy pomocą i dobrym słowem. Wykonuje także wnikliwe diagnozy integracji sensorycznej.

Pacjentka

Spotkania z Pania Natalia bardzo pomogly mojemu synowi w przezwyciezeniu trudnosci z jakimi spotykal sie w srodowisku szkolnym. Nasza dodatkowa rozmowa ze mna jako rodzicem pokazala mi natomiast, jak moge z synem spokojnie i uwaznie rozmawiac.

A.
error: Alert: Strona chroniona