PSYCHOLOG DZIECIĘCY I MŁODZIEŻY ONLINE

Internetowy psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy online to specjalista przygotowany do pracy z dziećmi w różnym wieku. Jest kompetentny w dziedzinie zjawisk charakterystycznych dla psychiki dziecka i nastolatka. Psycholog dziecięcy zajmuje się diagnozą problemów oraz zaburzeń występujących u dzieci i młodzieży, a także poradnictwem rodzicielskim przez internet.

W trudach dnia codziennego łatwo nie zauważyć, że troski dotykają również dzieci. Choć problemy te są inne niż dorosłych, nie bagatelizuj ich. Dlatego skorzystaj z porady doświadczonego psychologa dziecięcego  jeśli dziecko sygnalizuje, że ma trudności, z którymi sobie nie radzi. Gdy pojawią się trudne lub niepokojące zachowania u Twojego dziecka – agresja, tiki, samookaleczenia, wycofanie lub moczenie mimowolne,  bezsprzecznie są one zawsze wołaniem o pomoc.

Kiedy nie mamy pewności, czy postępowanie dziecka  jest odpowiednie dla danego wieku, warto o tym porozmawiać z psychologiem dla dzieci i młodzieży przez internet.

Nasi specjaliści pomogą w walce z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, zespół Aspergera, ADHD, mutyzm, zespół Downa, a także kłopoty z nauką) i emocjonalnymi (fobia szkolna, depresja nerwica czy lęki). Konsultujemy trudności adaptacyjne przedszkolaków oraz problemy dzieci w wieku szkolnym i nastolatków w okresie dojrzewania. Niewątpliwie z profesjonalnej porady i pomocy psychologa dziecięcego online mogą skorzystać rodzice, którzy pragną przygotować dziecko do trudnej sytuacji (rozwód czy urodzenie się rodzeństwa). Oferujemy również wsparcie psychologiczne online dla dzieci i młodzieży, które przeżywają trudne sytuacje lub zmiany w życiu (śmierć, choroba, rozwód, zmiana środowiska czy szkoły). W sytuacji, gdy wizyta u psychologa mogłaby spowodować niepotrzebny, dodatkowy stres, godne uwagi są wtedy usługi psychologiczne on-line.

Kiedy psycholog online dla nastolatków?

Okres dojrzewania to jeden z najbardziej burzliwych okresów w życiu człowieka. Nastolatki przeżywają okres buntu, pierwsze miłości i rozczarowania. Są mocno rozchwiane  emocjonalnie i często nie radzą sobie z presją. Grupa rówieśnicza staje się dla młodego człowieka ważnym odniesieniem. Jeśli narastają konflikty oraz pojawiają się kłopoty z komunikacją w relacji rodzic – nastolatek, może warto skorzystać z pomocy psychologa dla dorastającego dziecka. W rozmowie z psychologiem często łatwiej się otworzyć. Forma online nie będzie żadnym problemem, bo przecież młodzież jest zaangażowana w wirtualny świat. Psycholog młodzieżowy online oferuje pomoc w depresji, zaburzeniach zachowania i odżywiania. Ponadto w zachowaniach impulsywnych, agresji, lękach społecznych oraz trudnościach szkolnych i z akceptacją wśród rówieśników.

Porady wychowawcze - pomoc dla rodziców online

Porady psychologa dziecięcego online udzielane przez internet to dobre rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Pojawia się zachowanie, które nie zadawala Cię jako rodzica? Masz wątpliwość czy sposób wychowania jaki stosujesz jest odpowiedni lub nie możesz się porozumieć z drugim rodzicem w sprawie wychowania dziecka? W związku z tym porozmawiaj o swych problemach z wychowaniem dziecka z psychologiem na konsultacji rodzicielskiej on-line.

Chcesz się dowiedzieć jak wpływa na dziecko Twoje zachowanie, skorzystaj z konsultacji dla rodziców u psychologa online by stawiać granicę i wdrażać konsekwencję zamiast kar.

Wybierz najlepszego psychologa online dla Ciebie i Twojego dziecka

Pamiętaj!

Jeśli rezerwujesz sesję dla swojego niepełnoletniego dziecka to na pierwszym spotkaniu musi być obecny jego rodzic/ opiekun prawny!

Twój Psycholog Dzieci i Młodzieży Online

Anna Strachota

Psycholog dziecięcy

Piotr Wiśniewski

Psycholog młodzieżowy

Izabela Trojan

Psycholog dziecięcy

Agata Ziobrowska

Psycholog - Pedagog

DOBRY PSYCHOLOG DZIECIĘCY- OPINIE

Pani Ania niesamowicie angażuje się w swoją pracę. Indywidualnie rozpatruje każdy problem i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Ma świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicami. Potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Zawsze chętnie służy pomocą i dobrym słowem. Wykonuje także wnikliwe diagnozy integracji sensorycznej.

Pacjentka

Pani Ania to osoba bardzo kompetentna i rzeczowa. Jest zarówno bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie SI jak i doskonałym psychologiem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi wejść do ich świata...

Pacjentka