PSYCHOLOG DZIECIĘCY I MŁODZIEŻY ONLINE

Internetowy psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy online to specjalista przygotowany do pracy z dziećmi w różnym wieku. Jest kompetentny w dziedzinie zjawisk charakterystycznych dla psychiki dziecka i nastolatka. Psycholog dziecięcy zajmuje się diagnozą problemów oraz zaburzeń występujących u dzieci i młodzieży, a także poradnictwem rodzicielskim przez internet.

Każdy ma jakieś problemy. W trudach dnia codziennego łatwo nie zauważyć, że troski dotykają również dzieci. Choć problemy te są inne niż dorosłych, nie bagatelizuj ich. Dlatego skorzystaj z porady doświadczonego psychologa dziecięcego  jeśli dziecko sygnalizuje, że ma trudności, z którymi sobie nie radzi. Gdy pojawią się trudne lub niepokojące zachowania u Naszego dziecka – agresja, tiki, samookaleczenia, wycofanie lub moczenie mimowolne,  bezsprzecznie są one zawsze wołaniem o pomoc.

Prawie zawsze kiedy nie mamy pewności, czy postępowanie dziecka lub nastolatka jest odpowiednie dla danego wieku, warto o tym porozmawiać z psychologiem dla dzieci i młodzieży przez internet.

Nasi specjaliści pomogą w walce z zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, zespół Aspergera, ADHD, mutyzm, zespół Downa, a także kłopoty z nauką) i emocjonalnymi (fobia szkolna, depresja nerwica czy lęki). Konsultujemy trudności adaptacyjne przedszkolaków oraz problemy dzieci w wieku szkolnym i nastolatków w okresie dojrzewania. Niewątpliwie z profesjonalnej porady i pomocy psychologa dziecięcego online mogą skorzystać rodzice, którzy pragną przygotować dziecko do trudnej sytuacji (rozwód czy urodzenie się rodzeństwa). Oferujemy również wsparcie psychologiczne online dla dzieci i młodzieży, które przeżywają trudne sytuacje lub zmiany w życiu (śmierć, choroba, rozwód, zmiana środowiska czy szkoły). W sytuacji, gdy wizyta u psychologa mogłaby spowodować niepotrzebny, dodatkowy stres, godne uwagi są wtedy usługi psychologiczne on-line.

Kiedy psycholog młodzieżowy online?

Okres dojrzewania to jeden z najbardziej burzliwych okresów w życiu człowieka. Nastolatki przeżywają okres buntu, pierwsze miłości i rozczarowania. Są mocno rozchwiane  emocjonalnie i często nie radzą sobie z presją. Grupa rówieśnicza staje się dla młodego człowieka ważnym odniesieniem. Jeśli narastają konflikty oraz pojawiają się kłopoty z komunikacją w relacji rodzic – nastolatek, może warto skorzystać z pomocy psychologa dla dorastającego dziecka. W rozmowie z psychologiem często łatwiej się otworzyć. Forma online nie będzie żadnym problemem, bo przecież młodzież jest zaangażowana w wirtualny świat. Psycholog młodzieżowy online oferuje pomoc w depresji, zaburzeniach zachowania i odżywiania. Ponadto w zachowaniach impulsywnych, agresji, lękach społecznych oraz trudnościach szkolnych i z akceptacją wśród rówieśników.

Wybierz najlepszego psychologa online dla Twojego dziecka

Twój Psycholog Dziecięcy Online

Izabela Trojan

Anna Strachota

PSYCHOLOG DZIECIĘCY- OPINIE

Pani Ania niesamowicie angażuje się w swoją pracę. Indywidualnie rozpatruje każdy problem i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Ma świetny kontakt z dzieckiem i z rodzicami. Potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Zawsze chętnie służy pomocą i dobrym słowem. Wykonuje także wnikliwe diagnozy integracji sensorycznej.

Pacjentka

Pani Ania to osoba bardzo kompetentna i rzeczowa. Jest zarówno bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie SI jak i doskonałym psychologiem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi wejść do ich świata...

Pacjentka
Porady psychologa dziecięcego online w problemach wychowawczych

Porady psychologa dziecięcego online udzielane przez internet to dobre rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Niewątpliwie w naszych czasach rodzice są zwykle świadomymi odpowiedzialności za kształtowanie swoich pociech, dlatego często poszukują inspiracji i porad od innych osób czy autorytetów w dziedzinie wychowania. Z pewnością stąd niezwykła popularność książkowych poradników, jak również parentingowych blogów i for internetowych oraz programów telewizyjnych poświęconych wychowaniu dzieci. Mimo to czasami coś pójdzie nie tak. Pojawia się zachowanie, które nie zadawala Cię jako rodzica. Masz wątpliwość czy sposób wychowania jaki stosujesz jest odpowiedni? A może nie możesz się porozumieć z drugim rodzicem w sprawie wychowania dziecka? W związku z tym porozmawiaj o swych problemach z wychowaniem dziecka z psychologiem na konsultacji rodzicielskiej on-line.

Bezsprzecznie nawet najlepszy psycholog nie ma “instrukcji obsługi Twojej pociechy” i nie odpowie na pytania: “Jak namówić dziecko, by…”, “Jak zmusić dziecko, żeby…”. Z pewnością może wspólnie z rodzicami zastanowić się, czego wyrazem jest trudne zachowanie dziecka. Co chce przez zachowanie powiedzieć dorosłym, co przeżywa? Pamiętajmy, że dzieci przede wszystkim komunikują się z rodzicami poprzez zachowanie. W związku z tym trudności dziecka, nigdy nie można rozpatrywać w oderwaniu od rodziny. Może to zazdrość wobec rodzeństwa? Być może to my jako rodzice, chociaż chcemy jak najlepiej powodujemy odwrotny skutek? Chcesz się dowiedzieć jak wpływa na dziecko Twoje zachowanie – rozpieszczanie, brak konsekwencji, liberalizm, perfekcjonizm czy rygoryzm? Jeśli pragniesz zmiany, skorzystaj z konsultacji dla rodziców u psychologa online.

Skonsultuj swoja problemy wychowawcze z internetowym psychologiem dzieci i młodzieży online
Twój Psycholog Online

Izabela Trojan

Anna Strachota

Wiktoria Dróżka

Kamila Borkowska